I ovo se događa u Engleskoj! Navijač isterao sudiju sa terena.

Na meču engleske Lige 1 dogodila se nesvakidašnja situacija. Ovo je viđeno ja meču između domaćeg Port Vejla i Portsmuta.

Jedini gol viđen je u 88. minutu i gosti su trijumfovali sa minimalnih 0:1. Jedini gol viđen je u 88. minutu, kada je Bišop pogodio sa bele tačke.

Ono što se retko događa i u daleko nižim ligama dogodilo se u Engleskoj u trećem rangu takmičenja. Ono što je neverovatno i za najniži rang takmičenja viđeno je minut nakon jedinog pogotka.

Tada je jedan besni navijač domaćeg tima, bio je veoma iznerviran zbog dosuđenog penala, utrčao u teren i počeo da juri sudiju.
Arbitar je morao da pobegne sa terena. Obezbeđenje je reagovalo i obuzdalo „pomahnitalog“ navijača.

Ova pobeda Portsmut je odvela na prvo mesto sa 59 bodova, dok je situavija za Port Vejl itekako nezgodna. Port Vejlda se nalazi na 20. mestu, sa svega tri boda od „opasne“ zone, ali i dve utakmice manje.