printscreen

 

Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena boravi u Bugarskoj. Igrao je egzibicioni meč protiv domaćina Grigora Dimitrova. Prijateljstvo između njih dvojice traje već duže vreme.

Odmah po dolasku u Sofiju Novak je objavio sliku na društvenim mrežama na kojoj je napisao:
„Ponovo sa mojim bratom“.

Dvorana u bugarskoj prstonici nije mogla da primi sve zainteresovane navijače. Zbog toga su organizatori meča odlučili da na glavnom trgu organizuju gledanje meča. Meč u Sofiji je imao humanitarni karakter. Sav prihod će biti podeljen preko Fondacije Dimitrov onima kojima je to najpotrebnije.

printscreen instagram

Na pres konferenciji pred njihov egzibicioni meč Novak Đoković i Grigor Dimitrov su obukli posebne jakne.

Obukli su teksas jakne na kojima su oslikani njihovi likovi. Novaku pored toga na jakni piše na engleskom „najbolji“.

Na konferenciji za medije pre meča Novak je izjavio da je pala opklada sa Dimitrovim da pobednik duela mora da plati večeru.

Bugarin je slavio sa 2:1. Publika nije uživala samo u tenisu. Bilo je i golotinje! Grigor i Novak su izveli striptiz nasred terena. Prvo su obojica poskidali majice i mešali kukovima. Novak je odradio i nekoliko sklekova na terenu.

Novak je posle i zapevao sa publikom. Pevao je popularni hit bugarske pevačice Kamelije, „Luda po tebe“.

 

Posle egzibicionog meča Novak Đoković i Grigor Dimitrov ludovali su u jednom noćnom klubu u Sofiji. Zajedno sa pevačicom Kamelijom Novak i Grišo su napravili lom.

printscreen

Pojavio se video snimak ludog slavlja tenisera. Nole je bio zadužen za ludu atmosferu. Uzeo je mikrofon i zapevao hit „U međuvremenu naći ću joj zamenu“. Posle mu je popularna pevačica Kamelija na uvce pevala čuveni hit“Luda po tebe“. Novak se ludo zabavljao. Zajedno sa Grigorom plesao je na podijumu, svirao je bubnjeve bubnjeve i bacao salvete.