Kajakaški savez Srbije je u svojim prostorijama okupio sve naše reprezentativce, koji su sumirali veoma..

Pogledaj video
Prijem za kajakaše u Palati Srbija
  • 02:33

Posle uspešno završenog Evropskog prvenstva u Moskvi za kajakašku reprezentaciju Srbije organizovan je prijem..

Novaković i Grujić šampioni Evrope!
  • 03:14

Nebojša Grujić i Marko Novaković osvojili u zlatnu medalju u jednosedu na 200 metara. Do titule prvaka Evrope..

Tomićeviću i Zoriću bronza u K2-1000m
  • 01:48

Na Šampionatu Evrope drugog dana uspešan je bio i muški dvosed na 1000 metara u sastavu Marko Tomićević i..

Starović i Ružičić-Benedek ubedljivo do zlata
  • 01:13

Zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Moskvi osvojio je i srpski ženski dvosed na 1000 metara u sastavu..

Kristina Bedeč osvojila zlato u K1-1000m
  • 00:47

Kristina Bedeč osvojila je zlatnu medalju u jednosedu na 1000 metara. Kristina je do najsjanije medalje..

Zorić: Biće teško, ali očekujem najbolje
  • 01:31

Mesto u finalu Evropskog prvenstva u Moskvi izborio je srpski dvosed na 1000 metara u sastavu Milenko Zorić i..

O. Moldovan: Nadam se dobroj trci i u finalu
  • 01:44

Mesto u finalu prvenstva Evrope izborile su Nikolina i Olivera Moldovan u dvosedu na 500 metara, u disciplini..

Srpski kajakaši izborili šest finala na EP u Moskvi
  • 01:20

Pvog dana Evropskog prvenstva u Moskvi srpski kajakaši izborili su 6A finala! Mesto u finalu izborile su..

Aleksić: Očekujem dobre rezultate
  • 03:22

Odrađen prvi trening u Moskvi, svi zadovoljni uslovima. Ovogodišnji Šampionat Evrope održava se na kanalu..

Moldovan: Idemo lagano, korak po korak
  • 02:39

Sestre Moldovan su u dvosedu u u Račicama osvojile bronzanu medalju. - "Što više sezona odmiče nama čamac ide..

Tomićević: Staza u Moskvi je za mene posebna
  • 01:18

Prvu medalju u seniorskoj konkurenciji na velikom takmičenju upravo u Moskvi osvojio je i Marko Tomićević..

Kajakaši otputovali u Moskvu
  • 01:44

Kajakaška reprezentacija Srbije otputovala je na Šampionat Evrope u Moskvu. Srpski kajakaški tim na..

Plivanje - Trofej Beograda 2016
  • 06:47

U SRC "Milan Gale Muškatirović" održano je takmičenje "Trofej Beograda 2016". Bi je ovo 15. po redu..

Gak : Beograd spreman za letnju sezonu
  • 03:09

Gradski sekretar za sport, Slavko Gak poručuje da su beogradski bazeni spremni za predstojeću sezonu. Cena..

Prvenstvo Srbije u kajaku i kanuu
  • 05:08

Na Adi ciganliji je u toku Prvenstvo Srbije u kajaku i kannu. Danas su na programu bila takmicenja u..

• 03:17

"Trofej Beograda" u skokovima u vodu

Na Tašmajdanu ovog vikenda održan je tradicionalni, 14-ti po redu "Trofej Beograda" u skokovima u vodu...

Grujić: Verujem da ćemo i dalje biti u samom vrhu kajaka
  • 01:18

Srpski kajakaš Nebojša Grujić ističe da su pripreme odrađene u Antaliji u velikoj meri pomogle da podigne..

Nikolina Moldovan: Nastavljamo punom parom
  • 00:53

Uzdanice Srbije na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru ove godine biće sestre Moldovan, Nikolina i Olivera...

Ozvaničeno partnerstvo Kajakaškog saveza Srbije i OTP banke
  • 06:49

Poslednjih godina kajakaški reprezentativci Srbije ostvaruju istorijske uspehe. Samo 2015. godine osvojeno je..

Stjepanović: Nisam očekivao da ću ovako brzo plivati
  • 00:43

Plivački savez Srbije u SC "Milan Gale Muškatirović" organizovao je Otvoreno prvenstvo Srbije u apsolutnoj..

Silađi: Očekivao sam bržu trku
  • 00:40

U SC "Milan Gale Muškatirović", gde je održano Otvoreno prvenstvo Srbije u apsolutnoj konkurenciji, Čaba..

Stjepanović: Još je rano za priču o Riju
  • 06:57

Na Otvorenom prvenstvu Srbije , na kom učestvuje oko 400 plivača iz zemlje i inostranstva, u trci na 400 m..

Priznanja za partnere EP u vaterpolu 2016.
  • 07:17

Preduzeće Vaterpolo 2016, vaterpolo Savez Srbije i grad Beograd zahvalili su se danas u Skupštini grada..

Nišović: Sve je lakše uz podršku MOS
  • 03:59

Na Olimpijskim igrama koje se u avgustu ove godine održavaju Rio de Žaneiru, Kajakaški savez Srbije od svih..

Novaković i Grujić: Najlepši novogodišnji poklon
  • 01:05

Sezona u kojoj su srpski kajakaški dvojac Marko Novaković i Nebojša Grujić osvojio medalju na svakom..

Starović: Kruna uspešne sezone